Stans Pals (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Link
tr: Bağlantı

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Menu
tr: Menü

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Button
tr: Düğme

en: Main background
tr: Ana arkaplan
