Stans Pals (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Link
uk: Посилання

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Menu
uk: Меню

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Button
uk: Кнопка

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Main background
uk: Основне тло
