Stans Pals (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Link
vi: Liên kết

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Button
vi: Nút

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính
