Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Content Top
eu: Goiko edukia
