Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Content Top
fa: بالای محتوا
