Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Content Top
gl: Contido Superior
