Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh
