Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv
