Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek
