Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: First Bottom
ru: Первый снизу

en: Second Bottom
ru: Второй снизу

en: Third Bottom
ru: Третий снизу

en: Fourth Bottom
ru: Четвертый снизу
