Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Content Top
uk: Вміст зверху
