Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Content Top
ja: コンテンツトップ
