Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: First Bottom
lt: Apačia pirma

en: Second Bottom
lt: Apačia  antra

en: Third Bottom
lt: Apačia trečia
