Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut
