Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: First Sidebar
de: Erste Seitenleiste
