Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Help
es: Ayuda

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Content Top
es: Contenido Superior

en: First Sidebar
es: Primera barra lateral
