Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: First Bottom
fi: Ensimmäisenä alareunassa

en: Second Bottom
fi: Toisena alareunassa

en: Third Bottom
fi: Kolmantena alareunassa
