Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: First Sidebar
fr: Première barre latérale
