Stans Pals Mobile (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu
