Starkish (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina
