Starkish (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean
