Starkish (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
