Starkish (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlight
tr: Vurgulu
