Starkish (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom
