Starkish (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina
