Starkish (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
