Starkish (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Rebuild theme registry on every page.
nl: Themaregister opnieuw opbouwen op elke pagina.

en: During theme development, it can be very useful to continuously <a href="!link">rebuild the theme registry</a>. WARNING: this is a huge performance penalty and must be turned off on production websites.
nl: Tijdens het ontwikkelen van het thema kan het erg nuttig zijn om steeds <a href="!link">het themaregister opnieuw op te bouwen</a>. WAARSCHUWING: dit heeft veel effect op de prestaties van de website en moet voor productiewebsites worden uitgeschakeld.

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlight
nl: Accentueren
