Starkish (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlight
uk: Підсвітити
