Star Rating (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: n/a
fa: هیچ

en: Check
fa: بررسی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Smiley
fa: شکلک

en: Dollar
fa: دلار
