Star Rating (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: n/a
vi: không có

en: Check
vi: Kiểm tra

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Smiley
vi: Hình cười

en: Music
vi: Âm nhạc

en: Movie
vi: Phim

en: Human
vi: Người
