Star Rating (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Check
hu: Csekk

en: Custom
hu: Egyéni

en: Smiley
hu: Mosolygó

en: Car
hu: Autó

en: Music
hu: Zene

en: Movie
hu: Film

en: Dollar
hu: Dollár

en: Fire
hu: Tűz

en: Food
hu: Étel

en: Coffee
hu: Kávé

en: Star
hu: Csillag

en: Star rating
hu: Csillag értékelés

en: Maximum rating value
hu: Maximális értékelés

en: Fill with blank icons
hu: Feltöltés üres ikonokkal

en: Icon type
hu: Ikon típus

en: Star (outline)
hu: Csillag (körvonal)

en: Heart
hu: Szív

en: Human
hu: Ember

en: Thumbs Up
hu: Hüvelykujj felfelé

en: Airplane
hu: Repülő

en: Drupalicon
hu: Drupalikon

en: Icon color
hu: Ikon szín

en: Not selected
hu: Nincs kiválasztva

en: Star Rating
hu: Csillag Értékelés

en: Provides star rating field type and formatter
hu: Csillag értékelés mezőt és formázót szolgáltat.

en: No rating
hu: Nincs értékelés
