Star Rating (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Check
nl: Controleer

en: Custom
nl: Aangepast

en: Smiley
nl: Emoticon

en: Music
nl: Muziek

en: Movie
nl: Film

en: Food
nl: Eten

en: Icon color
nl: Pictogramkleur
