Star Rating (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Check
ru: Квитанция

en: Custom
ru: Собственная

en: Smiley
ru: Смайл

en: Car
ru: Автомобиль

en: Music
ru: Музыка

en: Movie
ru: Фильм

en: Dollar
ru: Долар

en: Fire
ru: Пламя

en: Food
ru: Еда

en: Coffee
ru: Кофе
