Star Rating (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: n/a
ja: 利用不可

en: Check
ja: 小切手

en: Custom
ja: カスタム

en: Music
ja: ミュージック

en: Star
ja: スター
