Star Rating (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: n/a
oc: n/d

en: Check
oc: Verificar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Movie
oc: Filme

en: Food
oc: Noiridura
