Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Help
am: እርዳታ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Header
am: ራስጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Slogan
am: መፈክር
