Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Help
he: עזרה

en: Layout
he: פריסה

en: Site name
he: שם האתר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Banner
he: באנר

en: Slogan
he: סלוגן

en: Blue
he: כחול

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט

en: Wide
he: רחב
