Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Help
hr: Pomoć

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Blue
hr: Plava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
