Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Help
hu: Súgó

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Header
hu: Fejléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Red
hu: Vörös

en: Purple
hu: Bíbor

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Top Content
hu: Tartalom teteje

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Credits
hu: Akit még köszönet illet

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Font Settings
hu: Betűtípus beállítások

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Headings
hu: Főcímek

en: Show breadcrumb
hu: Morzsamenü megjelenítése

en: Wide
hu: Széles

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik
