Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Help
hy: Օգնություն

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Wide
hy: Լայն
