Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Help
jv: Pitulungan

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Slogan
jv: Sesanti

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
