Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Help
ka: დახმარება

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Slogan
ka: სლოგანი

en: Blue
ka: ლური
