Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Slogan
ku: دروشم

en: Blue
ku: شین

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
