Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Help
ml: സഹായം

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
