Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Help
te: సహాయం

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Slogan
te: నినాదం

en: Blue
te: నీలం

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
