Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Help
cs: Nápověda

en: Site name
cs: Název webu

en: Header
cs: Hlavička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Wide
cs: Široký
