Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Help
gl: Axuda

en: Layout
gl: Disposición

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Red
gl: Vermello

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Wide
gl: Ancho
