Startup Growth Lite (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Help
id: Bantuan

en: Layout
id: Tata letak

en: Site name
id: Nama situs

en: Navigation
id: Navigasi

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Red
id: Merah

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Wide
id: Lebar
