StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
