StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Roles
ca: Rols

en: Users
ca: Usuaris

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: HTTP request status
ca: Estat de la sol·licitud HTTP

en: Fails
ca: Falla

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
ca: El sistema o la configuració de xarxa no permeten que Drupal accedeixi a les pàgines web, resultant-ne una funcionalitat reduïda. Això es pot deure a la configuració del servidor web o bé del PHP, i s'hauria de resoldre per tal de descarregar-se informació sobre les actualitzacions disponibles, recollir els canals agregats, firmar via OpenID, o utilitzar altres serveis depenents de la xarxa.

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.

en: Not customizable
ca: No personalitzable

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.

en: Tracking scope
ca: Abast del seguiment

en: Allow users to customize tracking on their account page
ca: Permet als usuaris personalitzar el seguiment a la seva pàgina de compte

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
ca: Seguiment activat per defecte, els usuaris amb el permís %permission poden decidir que no se'ls segueixi

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
ca: Seguiment desactivat per defecte, els usuaris amb el permís %permission poden decidir que se'ls segueixi

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats

en: Add to every role except the selected ones
ca: Afegeix a cadascun dels rols excepte els seleccionats

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
ca: Si cap dels rols no està seleccionat, tots els usuaris seran seguits. Si un usuari té algun dels rols marcats, aquest usuari serà seguit (o exclós, depenent del paràmetre de més amunt).
